Atletický Žabiňáček

Název

Popis

V pondělí 28. 5. 2012 jsme vyvezli na velké atletické závody naše nejmladší sportovce Milana, Patrika, Filipa a Štěpána.
Štěpán, Filip a Milan závodili ve své kategorii v běhu na 30 metrů a byl to opravdu boj o každou vteřinu všichni tři nakonec vybojovali, krásné třetí místo stejně jako Patrik v hodu míčkem kdy ve své kategorii hodil 3,40 a byl také třetí.
Do role trenérů a fanoušků nastoupili Martin, Simča a Peťa kteří z akce odjížděli s pocitem naprosté spokojenosti a to nejen díky výsledkům ale také pohodového průběhu akce a perfektní připravenosti pořadatele - MČ Brno Žabovřesky, kterému děkujeme za pozvání.